20220302173202.jpg, фото
02 березня 2022, 16:20

Ситуація щодо російського вторгнення. Оперативні новини Волині станом на 15.00 год. 2 березня

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко відповів на звернення від населення щодо роботи різноманітних служб, установ, організацій в області.

Щодо адміністративних послуг: усі ЦНАПи в області працюють в шатному режимі за звичним графіком. Усі послуги населенню надаються в повному обсязі.

Щодо забезпечення продуктами: Ринки працюють за звичним графіком. Приватні підприємці самостійно вирішують відкривати торгові точки чи ні. Супермаркети працюють в межах комендантської години. Магазини забезпечені основними групами продовольчих та побутових товарів. Не потрібно створювати штучну кризу на полицях, склади забезпечені товарами в достатній кількості.

Щодня в достатній кількості виготовляють свіжий хліб. Є незначні затримки щоденної доставки у віддалені населені пункти – це питання вирішується.

Дуже багато підприємств працює на потреби української армії.

Інфраструктура і транспорт:

Область повністю забезпечена внутрішньо-обласним транспортним сполученням. Здійснюються перевезення за усіма маршрутами. Звичайно, що з огляду на ситуацію, зменшився пасажирський потік, тож збільшився інтервал руху між автобусами. Можливе очікування до 1,5 год.

Значна частина транспорту передана на потреби нацгвардії та тероборони, а також для перевезення евакуйованих в місця перетину кордону.

Система оповіщення у Луцьку

На сьогодні триває встановлення системи оповіщення польського виробництва. Її аналог використовують у Польщі та Литві. Потужність системи 900 Ват.