20220902165513.JPG, фото
02 вересня 2022 року

Соціально-відповідальний бізнес: на Волині підприємство забезпечує військових буржуйками для обігріву та приготування їжі

Начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко разом із головою обласної ради Григорієм Недопадом та народним депутатом України Іриною Констанкевич відвідали сьогодні, 2 вересня 2022 року, підприємство, що спеціалізується на виготовленні запчастин та агрегатів для сільського господарства.

Слід зауважити, що з початком повномасштабної військової агресії підприємство розпочало виробництво речей, необхідних військовим. Зокрема, серед таких засобів – автономні печі для обігріву, або так звані «буржуйки». Особливість їх у тому, що також на ній можна готувати їжу.

«Переконаний, що це дуже необхідна річ для бійців, особливо восени та взимку, тому разом із обласною радою вивчимо можливість поставити на потік їх виготовлення для потреб військових частин», - зазначив Юрій Погуляйко на сторінці у Фейсбуці.

До слова, керівник підприємства волонтер та благодійник ще з 2014 року та  забезпечує бійців не лише буржуйками, а й іншою необхідною у побуті та на полі бою продукцією власного виробництва.

Дякуємо соціально-відповідальному бізнесу за допомогу.