20220621131847.jpg, фото
21 червня 2022 року

Сьогодні розпочався другий етап підтвердження участі в національному мультипредметному тесті

З 21 червня до 7 липня 2022 року потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, де зручніше буде складати тестування.  Участь в основній сесії НМТ його учасник може перебувати як в Україні, так і за кордоном. Обрати місце здачі тесту необхідно за посиланням у спеціальній для цього формі https://bit.ly/3QCHM68.

Міністерство освіти і науки України наголошує, що якщо кількість вступників, які хочуть складати тестування в певному місті, перевищуватиме кількість робочих місць, що можуть створити організатори для проходження тестування, то після заповнення цих місць місто стане недоступним для вибору у випадному списку. 

Крім того, кількість робочих місць для учасників у закордонних тимчасових екзаменаційних центрах було створено з урахуванням даних першого етапу реєстрації, а також можливостей закордонних партнерів.

Завантажити запрошення-перепустку  можна буде тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ (після 12 липня). У перепустці буде зазначено дату, час і місце основної сесії. 

Вступникам, які з 20 травня до 7 червня підтвердили участь у НМТ і хотіли б скласти тестування в додаткову сесію, потрібно пропустити другий етап вибору місця проходження НМТ під час основної сесії, а підтвердити участь у додатковій сесії  і протягом із 8 – 18 липня вибрати із запропонованого переліку країну/місто, де бажають пройти тестування.

Основна сесія НМТ проходитиме у 21 області України, м. Києві та містах 23 країн. 

На Волині тимчасові екзаменаційні центри (ТЕЦ) будуть створені у 9 населених пунктах.