20211112085441.jpg, фото
11 листопада 2021 року

Спортшколи та торговий центр: у Луцьку перевірили ще чотири об’єкти

Робочі групи з моніторингу дотримання на території обласного центру карантинних вимог відвідали сьогодні, 11 листопада, ще чотири установи, аби переконатися, чи усі працівники та відвідувачі мають «зелені» COVID-сертифікати. 

Зокрема, побували представники робочих груп у трьох спортшколах, а саме: КЗ «Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос», КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа № 3 Луцької міської ради» та КЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання» Луцької міської ради. 

Як засвідчили результати моніторингу, у всіх трьох спортивних закладах дотримуються обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2. 

Як повідомила представників робочої групи заступник директора ДЮСШ «Колос» Наталія Іщук, усі працівники закладу вакциновані та мають «зелені» COVID-сертифікати, окрім двох техпрацівників, які наразі відсторонені від роботи. Також у зв’язку з відсутністю документів про вакцинацію від роботи відсторонені двоє працівників КЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання» Луцької міської ради. 

Натомість у КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа № 3 Луцької міської ради» увесь персонал вакцинований. Про це повідомив директор закладу Геннадій Боровський, а представники робочої групи перевірили наявність COVID-сертифікатів у присутніх сьогодні на робочих місцях працівників спортшколи. 

Ще один об’єкт, який відвідала сьогодні моніторингова група у Луцьку, – ТЦ «Троянда». За результатами перевірки виявлено, що усі працівники та орендарі мають документи, які відповідно до карантинних вимог «червоної» зони дозволяють їм провадити торгівельну діяльність. 

Також на усіх чотирьох об’єктах працівники дотримуються й інших протиепідемічних вимог, зокрема, маскового режиму та соціальної дистанції, проводять температурний скринінг працівників, а також використовують дезінфікуючі засоби. 

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації