20210126194329.JPG, фото
26 січня 2021 року

Стан ліквідації наслідків снігопаду у Горохівському районі

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка сьогодні, 26 січня 2021 року, перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко та начальник управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області Володимир Грушовінчук відвідали Горохівський район з метою особистого контролю ліквідації наслідків від негоди.

 Нагадаємо, у Горохівському районі внаслідок сильного снігопаду 25% населених пунктів залишились без електропостачання.

Під час робочої зустрічі голова Горохівської РДА Сергій Мишленик розповів, що станом на 15:00 год практично у всіх населених пунктах було відновлено електропостачання.

«Наразі проводяться відповідні ремонтні роботи та до кінця вечора планується підключити знеструмлені мережі, які залишились», – повідомив голова Горохівської райдержадміністрації.

Сергій Мовенко також звернув увагу на те, що позиція голови ОДА незмінна – в усіх медичних закладах та дитячих садочках не повинно бути проблем з електропостачанням, в разі необхідності у приміщеннях мають функціонувати резервні джерела електроенергії.

Відтак, за даними Сергія Мишленика у медичних установах та дитячих садочках району проблем із відсутністю світла не зафіксовано.

Слід зазначити, присутні також обговорили стан розчищення доріг від снігу. На момент зустрічі усі проблеми із безпечним проїздом автошляхами району у зв’язку із погіршенням погодних умов були вирішені та ліквідовані.

 Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації