20180831153047.jpg, фото
12 квітня 2018 року

Субпроект Світового Банку: відбулося розкриття тендерних пропозицій

У рамках реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» Проекту МОЗ і СБ «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» 12 квітня пройшло розкриття тендерних пропозицій  NCB-G-6.2.1.1/4 «Закупівля експрес-аналізаторів та витратних матеріалів для 139 діючих амбулаторій загальної практики-сімейної медицини». На заході були присутні  члени комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту – начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації, заступник голови комісії Ігор Ващенюк та заступник начальника відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації, секретар комісії Валерій Кацаман, консультанти Субпроекту та представники двох компаній-учасників.

Ігор Ващенюк, розпочавши процедуру розкриття тендерних пропозицій, поінформував, що станом на 10:00 годину 12квітня (кінцевий час подання документів) в УОЗ ВОДА було три тендерні пропозиції. Їх розкривали у порядку надходження. Конвертів із позначками «відкликання», «заміна» або «зміни» не надсилалося.

Участь у торгах, ціна пропозиції у яких – сотні тисяч доларів, взяли: об’єднання підприємств ТОВ «Медична компанія «ЕМПІРІКА» - лідер та DiaSys Diagnostics India, Рvt. (Україна, Індія), ТОВ «Торговий дім  «АЗАРІС» (Україна) й ТОВ «Діалог Діагностікс» (Україна). Предмет закупівлі – експрес-аналізатори сечі, реактиви до них, біохімічні експрес-аналізатори крові й реактиви для них (глюкоза, холестерин, тригліцериди).

Зауважень щодо порушення цілісності конвертів чи щодо оголошеної інформації або процедури розкриття від присутніх представників учасників торгів не було. Процес торгів проводився згідно з правилами та процедурами Світового Банку.

Нині документація буде проходити оцінку для визначення переможця тендеру.

Прес-служба Субпроекту.