20210702110425.png, фото
02 липня 2021 року

Сучасна податкова служба йде в ногу з часом, постійно вдосконалюючись та забезпечуючи прозорість податкової політики і стабільне надходження податків

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем податківця України

Шановні працівники податкової служби України!

З нагоди професійного свята – Дня податківця України, адресую вам щирі вітання та побажання міцного здоров’я, миру, добра і благополуччя.  

Ваша служба була і залишається надзвичайно важливою державною справою. Саме вона є однією з центральних ланок у механізмі наповнення бюджету.

Податкові органи стоять на сторожі інтересів країни, забезпечуючи дохід бюджетів всіх рівнів, будучи гарантом економічної безпеки і надійною опорою влади. Від ефективності вашої роботи залежить розвиток міст і селищ, виконання соціальних зобов'язань та благополуччя громадян.

Сучасна податкова служба йде в ногу з часом, постійно вдосконалюючи свою роботи з платниками податків за допомогою інформаційних технологій та електронних систем обміну інформацією, чим забезпечує прозорість і чіткість податкової політики та стабільне надходження податків.

Професіоналізм та відповідальний підхід до справи волинських податківців  дозволяють успішно справлятися з серйозними завданнями, які стоять перед податковою службою.

Тож з нагоди професійного свята зичу вам енергії, оптимізму, удачі у всіх починаннях, стабільної та плідної роботи.

З повагою

голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко