20231117153445.jpg, фото
17 листопада 2023, 15:32

Тиждень безпеки дорожнього руху: як це було на Волині

Волинські школярі активно долучилися до всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху. Зокрема, в навчальних закладах області провели бесіди, відкриті уроки, ігри, вікторини, конкурси, квести, флешмоби, тренінги та інші заходи. А сьогодні відбувся єдиний національний урок на тему: «Безпечна дорога додому».

Впродовж тижня юним волинянам розповідали про різні аспекти безпеки на дорозі, а саме: дорожні знакам, правила поведінки пішоходів, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом, деякі обов’язкові вимоги до дітей як учасників дорожнього руху, порядок дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи інших нещасних випадків у дорозі тощо.

Окрім того, в навчальних закладах області проводили майстер-класи з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП.

А під час єдиного національного уроку учні переглядали короткі повчальні відео і, на прикладі конкретних ситуацій, моделювали свою поведінку.

Варто зазначити, що більшість тематичних відеороликів, підібраних для цього уроку, готували самі діти. Ці відеороботи МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» отримував в рамках щорічних всеукраїнських конкурсів серед дітей та молоді «Безпечна країна».