20221004185058.JPG, фото
04 жовтня 2022, 18:50

Товариство Червоного Хреста Німеччини допомагатиме оплачувати комунальні послуги прихисткам для внутрішньо переміщених осіб в області

Заступниця голови ОДА Мирослава Якимчук сьогодні, 4 жовтня 2022 року, зустрілась із представницею Товариства Червоного Хреста Німеччини Анке Берт. Відбулась зустріч в офісі обласного Товариства Червоного Хреста України за участі його керівниці Валентини Пришко.

Зокрема, як повідомила Анке Берт, Товариство Червоного Хреста Німеччини хоче підтримати Волинську область в частині оплати комунальних послуг у прихистках, де проживають внутрішньо переміщені особи. Тож поцікавилась чи є перелік таких закладів, аби організація могла його проаналізувати та допомогти.

Відтак, Мирослава Якимчук подякувала за підтримку та запевнила, що таку інформацію обов’язково нададуть, адже сьогодні на Волині прийняли вже майже 74 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Так, багато проживають у приватному секторі, але є заклади комунальної власності, у яких ще проживають вимушені переселенці.

Також сьогодні заступниця голови ОДА Мирослава Якимчук підписала від імені Волинської обласної військової адміністрації Меморандум про співробітництво з Волинською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.