20200622165048.jpg, фото
22 червня 2020, 16:46

Триває будівництво автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин

На Волині тривають роботи з реконструкції автомобільної дороги міжнародного значення М-07 «Київ – Ковель – Ягодин» (на м. Люблін) на ділянці 447+638 – км 451+000, що пролягає між населеними пунктами Люблинець і Довгоноси Ковельського району.

Реконструкція автомобільної дороги М-07 здійснюється в рамках реалізації на Волині президентського проєкту «Велике будівництво». Протяжність відновленої дороги більш як 3,4 кілометра.

У п’ятницю, 19 червня 2020 року, стартував черговий етап робіт – влаштування середнього шару дорожнього покриття, завтовшки 7 сантиметрів, з дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші.

Роботи на об'єкті під контролем представників замовника - Служби автомобільних доріг у Волинській області. Напередодні працівники лабораторії з контролю якості виробництва спільно з лабораторією підрядного підприємства ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс" перевірили якість раніше влаштованого нижнього шару. Було проведено контроль рівності дорожнього покриття та здійснено відбір зразків у вигляді кернів для їх подальшого випробовування.

Водночас на об’єкті реконструкції підрядник продовжує планування земполотна, а також встановлює бордюри на посадкових майданчиках та виконує інші роботи, передбачені проєктною документацією.

Окрім того, дорожники працюють й на інших ділянках волинської частини «варшавки», як в народі називають автошлях М-07. Зокрема, у Ковельському районі відновлюються деформаційні шви на шляхопроводі поблизу селища Люблинець, на ділянці неподалік села Машів, що на Любомльщині, влаштовується шар зносу дорожнього покриття типу Сларі-Сіл, а далі на автошляху в сторону міжнародного пункту-пропуску «Ягодин-Дорогуськ» проводиться ліквідація вибоїн струменевим методом.

Наразі всі ремонтні роботи, окрім ліквідації ямковості, проходять на правому проїзді дороги М-07.

На окремих ділянках проведення дорожніх робіт тимчасово змінено схему організації дорожнього руху, тож водіям варто буди уважними, обережними та відповідальними на автошляхах.

Інформація підготовлена за матеріалами Служби автомобільних доріг у Волинській області