20190130121741.jpg, фото
30 січня 2019, 12:17

Триває прийом заявок для участі в проекті «Молодіжний розвиток» від Корпусу миру США

Корпус миру США в Україні продовжує прийом заявок на дворічну співпрацю з американськими волонтерами у рамках проекту «Молодіжний розвиток». Кінцевий термін подачі заявки – 15 лютого 2019 року.

Його мета – краща підготовка дітей та молоді до участі у соціальному та економічному житті сучасної України через залучення у проекти і заходи, що націлені на розвиток навичок, пов’язаних з фізичним та емоційним здоров’ям, переходом до самостійності та професійної діяльності, а також виховання активної громадянської позиції.

Задля реалізації цих цілей, американських волонтерів скеровують для дворічної служби у навчальних закладах, закладах позашкільної освіти, відділах у справах молоді та спорту, молодіжних центрах, центрах соціальних служб та молодіжних організаціях.

Приймаючою організацією може бути молодіжний центр, молодіжна громадська організація, департамент або відділ молоді та спорту, заклад освіти, або інклюзивно-ресурсний центр.

Якщо Ви бажаєте отримати досвід співпраці з американським волонтером у галузі неформальної освіти та молодіжної роботи, якщо Вас цікавить спільне проведення заходів, тренінгів, таборів та гуртків, а також реалізація молодіжних проектів, - просимо заповнити анкету та надіслати за ел. адресою nbykova@peacecorps.gov.

Кінцевий термін подачі заявки – 15 лютого 2019 року. Початок співпраці з волонтером – 20 жовтня 2019 року.

З усіх питань звертайтеся до керівника проекту «Молодіжний розвиток» Наталії Бикової: тел. 073-3311887, email -nbykova@peacecorps.gov.

Довідково: Корпус миру США є американською урядовою організацією, що вже понад 55 років скеровує волонтерів для реалізації програм технічної допомоги у сферах освіти, розвитку бізнесу, захисту навколишнього середовища, сільського господарства та охорони здоров’я у більш, ніж 140 країнах світу. Така співпраця дозволяє волонтерам та громадам, що їх приймають, краще пізнати одне одного, обмінятися інформацією про культуру, мову та побут колег, а відтак зблизити країни, залучені до співпраці.

В Україні Корпус миру США працює з травня 1992 року, коли тодішні Президенти України та Сполучених Штатів Америки Леонід Кравчук та Джордж Буш-Старший підписали двосторонню угоду про партнерство в рамках програм Корпусу миру США.

Корпус миру США тісно співпрацює з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством регіональної політики України, Міністерством освіти і науки України, обласними та районними державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування, а також організаціями громадянського суспільства. Проекти Корпусу миру США в Україні зареєстровані в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України.

Фінансування діяльності Корпусу миру США здійснюється за рішенням Конгресу Сполучених Штатів з бюджету Федерального Уряду Сполучених Штатів і забезпечується за рахунок податків, сплачених громадянами США.

На сьогодні три групи волонтерів Корпусу миру США в Україні працюють за трьома напрямками: проект «Молодіжний розвиток», проект «Розвиток громад» та проект «Викладання англійської мови як іноземної».

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.