25 червня 2026, 17:07
Т.в.о. начальника Волинської ОВА Роман Романюк привітав волинських митників із професійним святом
Сьогодні, у День митника України, очільник області Роман Романюк привітав волинських митників із професійним святом, вручив подяки колективу Волинської митниці та працівникам.
Митники виконують надзвичайно важливу місію, наголосив т.в.о. начальника Волинської ОВА. Вони забезпечують законний рух товарів через державний кордон, стоять на захисті економічної безпеки області та країни. В умовах повномасштабної війни їхні робота набула ще більшого стратегічного значення.
"Загалом за роки незалежності наша митна служба пройшла значний шлях розвитку та модернізації. Системно покращується інфраструктура пунктів пропуску, розбудовуються та впорядковуються їхні території. Дякую кожному з вас за службу, вірність обов’язку та відповідальність. Бажаю міцності, професійних успіхів і подальшої плідної праці, яка й надалі зміцнюватиме Волинь та стійкість нашої держави", – побажав колективу волинської митниці Роман Романюк.
Попередня