20220601185225.JPG, фото
01 червня 2022 року

У День захисту дітей пацієнтам Волинської обласної дитячої лікарні дорослі влаштували свято

Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства відвідав сьогодні, 1 червня 2022 року, начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко. Зокрема, з нагоди Міжнародного дня дітей очільник області завітав у онкогематологічне та педіатричне відділення, аби привітати діток з їх святом.

Діти уміють бути щасливими попри усе. Допитливі погляди, усмішки і щира дитяча безпосередність – так маленькі пацієнти КП зустрічали сьогодні гостей і раділи дарункам. Спілкувались діти й на дорослі теми – усіх цікавило, коли закінчиться війна.

Тож Юрій Погуляйко запевнив дітей, що Україна обов’язково переможе, усім побажав швидкого одужання, а наступне свято відзначати вдома.

Опісля начальник обласної військової адміністрації оглянув укриття лікарні та поспілкувався із керівництвом медзакладу. Як розповіла директорка Ірина Горавська, лікарняне бомбосховище вже пройшло технічні випробування – під час повітряних тривог в області тут на світ з’явилось 4 дітей та провели декілька операцій.

І хоча до роботи в умовах воєнного стану та постійних повітряних тривог не були готові, однак на сьогодні в укритті все облаштовано. Нині тут можна убезпечити до 70 дітей, є генератор та необхідні ресурси.

З проблемних питань Ірина Горавська відзначила необхідність переобладнати опалення закладу на твердопаливний котел, що дозволить взимку економити кошти на енергоносіях. Тож звернулась до Юрія Погуляйка з проханням сприяти у вирішенні цього питання.