20231229174414.JPG, фото
29 грудня 2023, 17:40

У філії обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою оновили два корпуси

Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко, який на запрошення керівника навчального закладу завітав оглянути виконані роботи, які профінансували які з обласного та місцевих бюджетів.

Цьогоріч у філії обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою провели зовнішні та внутрішні роботи двох корпусів. Зокрема, мова про утеплення, гідроізоляцію, заміну водогону і каналізації, систем опалення та благоустрій території.

«Проведена дуже велика робота і насправді це стало можливим завдяки наполегливості керівника ліцею. Це найкращий ліцей в Україні, і впевнений, що так буде й надалі. Тому дякую усім, хто працює у ліцеї, батькам, які обрали такий шлях для своїх дітей та забудовнику, який швидко та якісно виконав усі роботи», - зазначив Юрій Погуляйко.

До слова, цьогоріч на одне місце у закладі претендувало більше 3 абітурієнтів, більшість з яких належать до пільгових категорій, відтак введення в експлуатацію реконструйованих приміщень дасть можливість ще цього навчального року збільшити кількість курсантів на 160 осіб.