20211222201306.JPG, фото
22 грудня 2021, 19:43

У Ківерцівській центральній лікарні встановлено нові рентгенівські діагностичні системи

Здійснити капітальний ремонт частини приміщень першого поверху головного корпусу та облаштувати рентгенологічний кабінет новими рентгенівськими діагностичними системами (рентгенівська діагностична KAIGEN-65 R та радіографічна цифрова MobileCooper) вдалося керівництву громади та Ківерцівської лікарні  власними силами та коштами.

Про це голові облдержадміністрації Юрію Погуляйку розповіли голова Ківерцівської міської ради Олександр Ковальчук та головний лікар Ківерцівської лікарні Михайло Слижук під час його робочого візиту в Ківерці.

Зокрема, як стало відомо, ремонт та купівлю рентген-апарату (вартість якого 2,3 млн грн) здійснили за кошти, які надійшли від НСЗУ згідно укладених з медзакладом договорів на надання послуг, а також місцевого бюджету.

«Ми плануємо нашу міську лікарню розвивати. Це близько до Луцька, але ми хочемо створити конкурентні умови, аби люди отримували належне медичне обслуговування», - розповів Олександр Ковальчук.

Так, у планах місцевого керівництва – купівля комп’ютерного томографу (32-зрізового). Кажуть, що вже ведуть переговори із фахівцями. Підготували для цього вже приміщення. Загалом очільнику області озвучили багато проєктів, котрі планують реалізовувати вже найближчим часом, тож обговорили й подальшу співпрацю.

Також у лікарні встановлена киснева бочка та облаштована киснева станція. А на випадок аварійного відключення електроенергії є генератор, котрий без дозаправки безперебійно може працювати 8 годин.

Своєю чергою, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко відзначив очевидний вклад працівників закладу у розвиток Ківерцівської ЦЛ і побажав усім й далі рухатися уперед та отримувати за гідну платню.

«Усі вже зрозуміли, що медицина сьогодні має бути на першому місці. І багато фінансування у наступному році вкладуть саме у розвиток медзакладів. Приємно бачити такі приклади господарювання, як у вас. Самостійно, не чекаючи, зуміли акумулювати власні кошти та вкласти їх у розвиток лікарні. Ви молодці, бажаю усім міцного здоров’я», - сказав на завершення Юрій Погуляйко.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.