20190927162640.jpg, фото
27 вересня 2019 року

У Ковелі запрацював спортивний зал для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації

26 вересня 2019 року у Ковелі відкрили спортивний зал для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації. Комунальна установа «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» діє з 2008 року. Метою діяльності закладу  є  проведення комплексної корекції (соціальної, психологічної та педагогічної) та реабілітації дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. За час існування закладу допомогу в ньому отримали 1020 дітей. Зараз у Центрі перебуває 42 вихованці.

Варто зазначити, що сучасний ремонт у приміщенні спортивного залу зроблений завдяки благодійному фонду «Позитивна взаємодія». Там також облаштовано також роздягальні та душові кімнати. БФ «Позитивна взаємодія» створено Марією, Павлом та Борисом Мовчанами. Почесною головою фонду обрано Марійку Мовчан, яка є ученицею 10 класу Ковельської гімназії.

Вітаючи учасників заходу, Марійка зазначила, що завжди мріяла об‘єднати зусилля небайдужих дорослих щодо вирішення питань допомоги дітям. І її ідея знайшла втілення у подарунку для вихованців закладу – дітей із непростою долею – сучасному спортивному залі.

Варто зазначити, що за активну благодійну, волонтерську та громадську діяльність оголошено подяку голови облдержадміністрації та голови обласної ради найбільш активним учасникам благодійного проекту.

До слова, облаштування сучасного спортивного залу для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей є гарним прикладом співпраці влади та громадськості у вирішенні питань створення умов для всебічного розвитку дітей. З бюджету області цього року виділено 145 тисяч гривень для придбання спортивного обладнання.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.