20210709204654.JPG, фото
09 липня 2021, 20:45

У Луцьких прикордонників – свято

Урочистості з нагоди Дня Луцького прикордонного загону відбулися сьогодні, 9 липня 2021 року, на території військової частини. За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка зі святом прикордонників привітав та вручив відзнаки заступник очільника області Анатолій Костик. Участь у заході взяли також голова обласної ради Григорій Недопад, рідні та близькі військовослужбовців.

День Луцького прикордонного загону відзначається 11 липня, адже саме у цей день у далекому 1918-ому 3-я Волинська кордонна бригада Української Народної Республіки розпочала охорону західного кордону України.  

Нині у зоні відповідальності військової частини – не лише 545 км кордону з Польщею та Білоруссю на території Волинської та Рівненської областей, а й важливі міжнародні та місцеві пункти пропуску. Крім сухопутної, загін відповідає ще й за річкову ділянку кордону. Охорону кордону здійснюють 13 відділів прикордонної служби та мобільна прикордонна застава «Луцьк». 

Відтак, сьогодні у Луцького прикордонного загону – 103-я річниця. Тож привітати прикордонників прийшли представники місцевої влади, рідні та друзі. Традиційно, за сумлінне виконання службових обов’язків військовослужбовцям, учасникам бойових дій та працівникам військової частини вручили подяки, грамоти та нагороди. 

З нагоди свята відзнаки обласної державної адміністрації прикордонникам вручив і заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик. Зокрема, за сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, оголошено подяку військовослужбовцям Луцького прикордонного загону:

- Дуднику Андрію Володимировичу, полковникові, начальнику відділу кримінального аналізу та інформаційно-аналітичного забезпечення головного оперативно-розшукового відділу;

- Левадному Анатолію Анатолійовичу, підполковникові, заступнику начальника штабу – начальнику відділу прикордонного контролю;

- Савчуку Сергію Вікторовичу, капітанові, заступнику начальника відділу – начальнику житлово-експлуатаційної служби. 

Заступник очільника області подякував військовослужбовцям за професійність та відповідальність під час несення служби, побажав міцного здоров’я та успіхів у виконанні службових обов’язків.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації