20240119154353.JPG, фото
19 січня 2024, 15:28

У Луцькому ліцеї № 11 готуються до «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч»

Школа змагатиметься за першість у трьох видах спорту: волейбол, баскетбол та спортивне орієнтування. Наразі тут триває перший етап змагань. Тобто зараз обирають найсильніших, аби з 1 лютого вони гідно представили ліцей у міжшкільних турнірах громади.

Як розповів вчитель фізичної культури навчального закладу Андрій Колядюк, школярі дуже активні і багато з них виявили бажання взяти участь у змаганнях. Тож, у ліцеї сформовані чотири команди з баскетболу і стільки ж з волейболу, які тренуються та будуть змагаються між собою. Опісля оберуть найкращих та утворять по одній команді з цих видів спорту.

Щодо спортивного орієнтування, то тут уже зібраний колектив, який буде брати участь у наступному етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч, що пройде між освітніми установами Луцької громади.

«Це діти, які відвідують гурток з туризму. Вони активно тренуються, і я думаю, зможуть на хорошому рівні представити нашу школу», – заначив Андрій Колядюк.

Бажаємо юним спортсменам успіхів та пропонуємо переглянути, як вихованці Луцького ліцею № 11 готуються до баскетбольних поєдинків