20200616164605.JPG, фото
16 червня 2020 року

У Луцькому районі представили голову РДА

Головою Луцької районної державної адміністрації відповідно до розпорядження Президента України від 15 червня №369 призначено Володимира Кеца. Сьогодні, 16 червня 2020-го року, його офіційно представив трудовому колективу та заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко.

«Бажаю Вам довести справами, які принесуть користь Луцькому району, ввірену вам ділянку роботи на посаді голови РДА. Адже всі ми знаємо, що оцінку можна дати за результатами роботи», - сказав Олександр Троханенко.

Своєю чергою, новопризначений голова Луцької райдержадміністрації подякував за довіру та запевнив, що зробить усе, аби забезпечити розвиток району. Для реалізації задуманого планує налагодити роботу з районною радою і депутатським корпусом, посилити роботу підприємствами, особливо з бюджетоутворюючими, постійно вести комунікацію з громадськістю та усі справи робити лише на користь Україні.

«Я налаштований на щоденну копітку, можливо, рутинну, але системну роботу. Тому розраховую, що усі, з ким я працюватиму, налаштовані так само. Луцький район – дуже потужний та міцний завдяки господарникам, які працюють на його теренах, тому я зобов’язаний зробити усе, щоби забезпечити подальший сталий розвиток  району та додати певного економічного драйву тим процес, які цього потребують», - відзначив Володимир Кец.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації