20190103174941.JPG, фото
03 січня 2019 року

У Луцьку пройшли Волинські різдвяні зустрічі з обдарованою молоддю

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко зустрівся з талановитою молоддю з усієї Волині. Захід, який назвали «Волинські різдвяні зустрічі», пройшов в області вперше та стане традиційним. Приймав гостей Центр науково-технічної творчості учнівської молоді сьогодні, 3 січня 2019 року.

Близько тридцяти обдарованих хлопців та дівчат з різних районів області познайомилися з Олександром Іллічем, презентували свої дослідження, таланти та здобутки, а також обмінювалися думками щодо можливостей розвитку регіону. Вихованці позашкільної освіти представили 5 напрямків — дослідницько-експериментальний, еколого-натуралістичний, художньо-естетичний, науково-технічний та туристсько-краєзнавчий.

Так, голова облдержадміністрації Олександр Савченко привітав молодь зі святами та зазначив, що бачить чимало знайомих облич. А це означає, що вони вже чимало досягли, про них знають та ними пишаються.

— У такому молодому віці ви маєте чимало нагород та перемог. У вас є велика перспектива. І мені важливо від вас почути, що повинна зробити громадськість та влада, аби ви могли себе реалізувати. При серйозній та сприятливій підтримці ви досягнете ще більшого. Хтось дійсно повинен штовхати науку, і якщо це — ваше покликання, то ми зобов’язані вам допомогти, — зауважив Олександр Ілліч.

Так, один з вихованців Малої академії наук Волині Богдан зауважив, що можливості для розвитку знаходять ті, хто їх шукає.

— Мені з однокласниками волинське лісництво дало змогу поїхати на Міжнародний конкурс з лісознавства у Литву. Я отримав неоціненний досвід. Якщо влада хоче, аби ми залишалися в Україні – потрібно допомагати нам розвиватися, — зауважив старшокласник.

Найбільше гостей вразив своїм талантом юний співак зі Старовижівщини Ярослав Карпук, який разом з іншими талановитими дітьми з усієї України, 19 грудня 2018 року гостював на урочистому прийнятті подружжя Порошенків з нагоди Дня Святого Миколая.

Насамкінець усі присутні спільно з Олександром Савченком заспівали колядку, пофотографувалися, а талановиті діти отримали новорічні подарунки.

Варто зазначити, що на Волині функціонує 40 закладів позашкільної освіти, де у більше, ніж двох тисячах гуртках займається понад тридцять п’ять тисяч вихованців. Крім того, у закладах загальної середньої освіти організовано роботу більше трьох тисяч різнопрофільних гуртків, у яких займаються за інтересами майже 70 тисяч дітей. В цілому гуртковою роботою в закладах позашкільної та загальної середньої освіти області охоплено понад 77% дітей від загальної кількості учнів.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.