20230704144952.JPG, фото
04 липня 2023, 14:41

У Луцьку стартував бізнес-форум «Жіноче лідерство в часи викликів. Волинь»

Близько сотні жінок-лідерок із різних сфер діяльності зібралися сьогодні, 4 липня 2023 року, в рамках бізнес-форуму «Жіноче лідерство в часи викликів. Волинь», аби поділитися досвідом, розповісти про нові проєкти та ініціативи. З вітальним словом до присутніх звернувся начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

«Хочу подякувати організаторам форуму та всім жінкам Волині. В такий складний час, ви перебрали на себе ініціативу, в тому числі й в економічній сфері. Бізнесу зараз не легко, а жіночому бізнесу – зокрема. Тому дякую, що об’єдналися і наближаєте нашу Перемогу», – наголосив Юрій Погуляйко.

Натомість президентка міжнародного клубу «Business Woman Club» Ганна Крисюк зауважила, що сьогоднішній бізнес-форус – це своєрідний місток де можна поділитися не лише досвідом, але й можливостями ведення бізнесу в час війни. Тому сьогодні буде чимало практичних кейсів, які допоможуть відновлювати економічний фронт.

До слова, програма форуму передбачає дві динамічні сесії: «Роль жінки у відновленні економіки країни», «Грантові можливості та інструменти підтримки підприємництва. Соціальна відповідальність українського бізнесу в контексті відбудови».

Слід зазначити, що форум продовжує серію заходів в різних областях України, які спрямовані на утвердження жіночого лідерства, а також представлення можливостей для розвитку жіночого підприємництва.

Форум «Жіноче лідерство в часи викликів. Волинь» організовує Волинська обласна військова адміністрація спільно з «Business Woman Club» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».