20190312142023.jpg, фото
11 березня 2019 року

У Луцьку триває будівництво казарм поліпшеного планування для контрактників ЗС України

В рамках реалізації масштабного проекту будівництва житла для військовослужбовців Збройних Сил України у Луцьку триває будова гуртожитків для контрактників бригади тактичної авіації повітряного командування «Захід». Це чотири казарми поліпшеного планування на 120 місць кожна.

Будівельні роботи та поставки усіх необхідних будматеріалів у повній мірі профінансовано за кошти Міністерства оборони України. Роботи розпочалися у вересні минулого року. Приміщення для проживання військовослужбовців служби за контрактом будуються на території двох військових містечок Луцького гарнізону.

Як зазначив заступник командира бригади тактичної авіації з тилу підполковник Віталій Умриш, роботи проводяться згідно графіку. Готовність об’єктів на даний момент складає більше 70 відсотків. Планується, що їх здача в експлуатацію та  облаштування прилеглої території відбудеться в першій половині цього року.

Загалом у планах Міноборони України побудова 184 казарм поліпшеного планування у 21 області для військовослужбовців контрактної служби загальною кількістю 23 тисячі місць.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагенства Міноборони (м. Рівне)