20230511170408.JPG, фото
11 травня 2023, 16:58

У Луцьку триває науково-практична конференція, присвячена медичному фронту в Україні та світі

Заступниця голови ОДА Мирослава Якимчук завітала на науково-практичну конференцію «Лікарі та медсестринство – медичний фронт в Україні та світі», яка проходитиме на Волині упродовж двох днів. 

Організатори заходу – КЗ вищої освіти «Волинський медичний інститут» Волинської обласної ради, Maastricht University (Nederland), Vilniaus Universitetas (Lietuva), Health Tech Without Borders (Switzerland, USA), Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського, Наукове товариство ім. Тараса Шевченка та кафедра клінічної імунології та алергології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.  

У рамках заходу - виступи вчених-медиків та лікарів-практиків, науковців інших спеціальностей з України, США, Великої Британії, Польщі, Литви, Німеччини, Нідерландів, Швейцарії.

"Пишаюся, що такий захід проходить на Волині, в місті Луцьк. Дякуємо організаторам за проведення такого дійства. Дійсно, ми маємо надзвичайно потужний медичний фронт, адже півтора року живемо у стані війни і бачимо титанічну працю наших медиків. Велика вдячність медсестрам, лікарям, медичним працівникам, які працюють і в тилу, і на передовій. Тому сьогодні зичу плідної роботи, тісних контактів та подальшої співпраці, адже дуже багато цікавих тем сьогодні обговорюватимуться", - привітала присутніх заступниця голови ОДА Мирослава Якимчук.