20210222184437.JPG, фото
22 лютого 2021, 18:39

У Луцьку відбулося відкриття виставки «Історія з історіями, або Повне зібрання творів Лесі Українки»

У Луцьку з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки розпочалися тематичні заходи, присвячені видатній літераторці. Зокрема сьогодні, 22 лютого 2021 року, на виставці «Історія з історіями, або Повне зібрання творів Лесі Українки» представили тексти поетеси, які до цього часу не можна було оглянути на Волині.

Презентація виставки пройшла у музеї Волинського національного університету імені Лесі Українки, у якій взяв участь заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик.

Слід зазначити, що у Луцьку вперше представили унікальні матеріали творчості та життєвого шляху письменниці. Зокрема, серед експонатів рукописні, архівні та документальні тексти, яких до цього часу не можна було оглянути на Волині.

«Зараз, нам важливо представити те, як Леся Українка йшла до свого читача, – зазначив директор Науково-дослідного інституту Лесі Українки Волинського національного університету ім. Лесі Українки Сергій Романов. – Вперше від часу написання гімну Волинської землі – «Лісової пісні», ми маємо сьогодні на Волині рукопис драми-феєрії. Тому можна подивитися та оцінити масштаби зробленого та реалізованого».

Управління інформаційної політики цифрової трансформації облдержадміністрації