20210205104659.JPG, фото
05 лютого 2021 року

У Луцьку вшанували загиблих у зоні АТО та ООС: у січні загинуло троє військових

У центрі Луцька, традиційно у перший четвер місяця, відбулася панахида за загиблими у російсько-українській війні. 4 лютого 2021 року біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» відбулася громадська молитва задля вшанування пам’яті військових, які загинули під час бойових дій у зоні АТО та ООС.

На жаль, у січні 2021 року внаслідок бойових дій загинули троє українських воїнів: Олег Андрієнко із Запоріжжя, Олександр Отрєп’єв із Миколаївщини та Роман Дзюбенко із Луганщини.

Помолитися за загиблих та покласти квіти до фотостенду, що на Театральному майдані прийшли заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик, духовенство, військові та не байдужі волиняни.

«Ми молимося за тих, хто поклав своє життя за нас, за Україну зі словами «вічная пам’ять». Вони заслуговують на це місце вічного блаженства і  ми зобов’язуємось вічно їх пам’ятати. Нехай же ці хлопці будуть вічно живі в молитвах і в наших серцях», – сказав після панахиди священнослужитель, який її правив.

Опісля молебню присутні виконали гімн України.

Нагадаємо, долучитися до громадської молитви біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України»  може кожен волинянин, у перший четвер кожного місяця на 18:00.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації