20181005131339.JPG, фото
05 жовтня 2018 року

У Луцьку з професійним святом привітали юристів Волині

День юриста в Україні відзначається щорічно 8 жовтня. Напередодні свята привітали і волинських юристів. Урочистості відбулися в актовому залі юридичного факультету СНУ імені Лесі Українки сьогодні, 5 жовтня 2018 році.

На захід завітали голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, заступник Міністра юстиції України Іванна Смачило, начальник головного територіального управління юстиції у Волинській області Олег Тимченко, перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, юристи та інші високоповажні гості.

Першим до колег звернувся начальник головного територіального управління юстиції у Волинській області Олег Тимченко, який зробив короткий екскурс в історію:

- Наше свято започатковане у 1997 році Указом Президента України. Одним з ініціаторів започаткування цього свята було саме Міністерство юстиції України. Якщо говорити про історію свята – то вона бере свій початок з далекого 1016 року, коли Ярослав Мудрий видав звіт законів «Руська правда». А сьогодні бути юристом – велика честь та велика відповідальність, - зауважив Олег Тимченко.

Привітала юристів і заступник Міністра юстиції України Іванна Смачило:

- Це знаково, що ми, юристи, зустрілися сьогодні в такому гарному навчальному закладі. Наша професія така, що ми постійно повинні навчатися. Починаючи зі студентських років, продовжуючи свій трудовий шлях і будучи навіть реалізованим юристом – ми зобов`язані постійно вчитися – тільки тоді ми зможемо бути успішними.

А для керівника найвищої виконавчої гілки влади в області Олександра Савченка це свято теж професійне. З 2002 року він носить почесне звання Заслуженого юриста України.

- Навіть першокурсники розуміють, наскільки важливою є професія юриста. Успішні юристи – це і успішні політики, прокурори, поліцейські, судді. Тож бажаю вам усмішок, задоволення від виконаної роботи, заслуженої поваги від людей. Вірте в себе, вірте в Україну та розбудовуйте Княжу Волинь, - промовив Олександр Ілліч.

Окрім теплих слів, юристи отримали нагороди від різних структур. Зокрема, за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у реалізацію державної правової політики та з нагоди професійного свята – Дня юриста нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації працівників Головного територіального управління юстиції у Волинській області:

Миколу Герасимика - заступника начальника Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти – начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи;

Юлію Власюк - головного спеціаліста відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.