20190422151741.jpg, фото
22 квітня 2019 року

У Луцьку завершилась всеукраїнська екологічна акція «День довкілля»

Вже звичною справою напередодні Великодніх свят стало проведення міських, селищних та сільських весняних толок. Загалом протягом місяця проводились заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля в регіоні, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих територій, створення нових лісових насаджень (ліси, полезахисні смуги, насадження у межах водоохоронних зон), очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного і громадського контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища.

Цьогоріч представники управління екології та природних ресурсів ОДА також долучились до щорічної екологічної акції  «День довкілля» та ініціювали її проведення неподалік головної будівлі адміністрації. Зокрема, у п’ятницю, 19 квітня, за підтримки Луцької міської ради та безпосередньої участі  більш ніж 60 представників структурних підрозділів та апарату облдержадміністрації упорядковано території, прилеглі до парку імені Лесі Українки. В результаті природоохоронної акції зібрано близько 5 т сміття.

Загалом, проведення таких заходів, окрім покращення стану навколишнього середовища, надає можливість кожному із нас зробити реальний внесок у справу збереження та відновлення довкілля. Тому, висловлюємо щиру вдячність усім небайдужим та активним учасникам цьогорічної природоохоронної акції, які долучились до її безпосереднього проведення.

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.