20210427163507.jpg, фото
27 квітня 2021 року

У Луцьку з’явиться новий сучасний стадіон

У Луцькому НТУ побудують сертифікований спортивний стадіон та проведуть капітальний ремонт спорткомплексу з басейном.

Проєкт з розбудови фізкультурно-спортивної та плавально-оздоровчої інфраструктури Волині на базі технічного університету став можливим завдяки програмі Президента України «Велике будівництво».

Кошторисна вартість реалізації проєкту становить понад 17 мільйонів гривень. Наразі тривають тендерні процедури.  Роботи фінансуватимуться коштом Державного фонду регіонального розвитку.

Відзначимо, що в результаті реалізації цього проєкту буде побудований стадіон європейського зразка, з облаштованими біговими доріжками, футбольним полем,  спортивним устаткуванням для проведення змагань з легкої атлетики, трибунами для глядачів та гравців.

Також проєктною документацією передбачено проведення капітального ремонту спорткомплексу з басейном. За роки існування спортивна інфраструктура навчального закладу застаріла, обладнання та устаткування зносилося.

Голова ОДА Юрій Погуляйко переконаний, що будівництво нового, сучасного стадіону в рамках президентської програми дозволить залучити до занять спортом більше молоді та дітей, проводити на належному рівні змагання та підвищити спортивний престиж області.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації