20230510170205.jpg, фото
10 травня 2023, 17:01

У Львові стартував форум «Угода мерів в Україні: працюємо разом над зеленим відновленням»!

У заході беруть участь понад 175 представників та представниць інституцій ЄС, національних органів влади та органів місцевого самоврядування.

Волинську облдержадміністрацію представляють заступник голови ОДА Олександр Троханенко та начальник управління екології та природних ресурсів ОДА Валентин Кухарик. Також серед присутніх представники тергромад нашої області.

Головне завдання форуму – відновлення та реконструкція енергосистеми з врахуванням викликів військового часу, збереження і розвиток енергоефективності для майбутніх поколінь.

Окрім того, учасники підіб’ють проміжні підсумки в реалізації Угоди в Україні, обговорять основні проблеми та бар’єри, з якими стикаються міста-підписанти під час масштабної війни, поділяться історіями успіху, а також окреслять майбутнє громад.

Нагадаємо, Угода мерів – це наймасштабніший у світі рух щодо клімату та енергії. Ініціатива поєднує тисячі місцевих органів влади, які доєднались задля досягнення цілей ЄС щодо енергоефективності та клімату.

До слова, захід триватиме два дні.Форум організований в рамках проєкту «Угода мерів – Схід», що фінансується Європейським Союзом.