20201119192223.JPG, фото
19 листопада 2020 року

У Нововолинській центральній міській лікарні завершили реконструкцію приймального відділення

Оглянув реконструйоване приймальне відділення міської лікарні та проінспектував якість завершених будівельних робіт голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко в рамках робочої поїздки у м.Нововолинськ сьогодні, 19 листопада 2020-го року.

Реконструкція приміщень першого поверху хірургічно-травматологічного корпусу Нововолинської центральної міської лікарні для відділення екстреної медичної допомоги проводилась за кошти державного бюджету в рамках програми «Велике будівництво». До слова, цьогоріч на Волині МОЗ затвердило до реконструкції 7 приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я.

Нині у міській лікарні вже завершені усі будівельні роботи, очікують замовлене обладнання, в тому числі комп’ютерний томограф. Слід зауважити, що роботи виконані за 2,5 місяці.

Загалом виконано та профінансовано робіт на 5 млн 547 тис. 767 грн, з яких співфінансування з місцевого бюджету – 300 тис. грн. 

«Нововолинськ став першим серед 7 районів та міст, де незабаром розпочне роботу модернізоване приймальне відділення. Хочу подякувати усім за плідну роботу, і керівництву лікарні, і міській владі, і підрядникам. Ви розпочали будівельні роботи в серпні цього року, а вже сьогодні тут майже усе готово. Вам вдалося розбудувати приймальне відділення, яке відповідає усім сучасним вимогам, ще й зекономити державні кошти. Адже згідно з проведеними тендерами вартість ремонтних робіт склала майже 5 млн грн, хоча на їх виконання з державного бюджету передбачали 8 млн грн. Своїм коштом ви закупили меблі та медичне обладнання. Втішений, що тут створили такі комфортні умови, які слугуватимуть громаді. Звичайно, тут буде приємно працювати медичним працівникам, які сьогодні на передовій боротьби з пандемією. Так, ми поступово, крок за кроком, наближаємося до європейських стандартів, і не лише у медицині» - сказав, оглянувши відділення, Юрій Погуляйко. 

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.