20200804185308.JPG, фото
04 серпня 2020, 18:52

У Нововолинську триває реконструкція міського стадіону

Як тривають роботи з реконструкції стадіону спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар» в м. Нововолинськ оглянув сьогодні, 4 серпня 2020-го року заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик.

Проєкт, що реалізується в рамках ініціативи “Україна-Чемпіон”, передбачає капітальний ремонт трибун та бігових доріжок стадіону СОКу "Шахтар" на пр. Перемоги, 5.

Площа споруди 9640 кв. м. На об'єкті культивуються футбол та легка атлетика, займаються 460 учнів Нововолинської ДЮСШ.

Зокрема тут вже покладено основу під легкоатлетичні доріжки, а саме щебеневе покриття, асфальтове покриття, вимощено бруківку та проводиться ремонт фасаду адмінприміщення.

Нині тут триває встановлення легкоатлетичних доріжок з поліуретановим покриттям та секторів для стрибків і метань та ремонт фасаду адмінприміщення стадіону.

Цьогоріч на проведення ремонтних робіт передбачено 9 млн грн, з яких 7 млн грн - кошти субвенції з державного бюджету та 2 млн грн - кошти Нововолинського міського бюджету.

Як повідомив Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков, стадіон буде сертифікований по міжнародним стандартам, що дозволить проводити легкоатлетичні змагання всеукраїнського та міжнародного рівня.

До слова, у планах також облагородження навколишньої території стадіону. Однак роботи безпосередньо на стадіоні планують завершити до кінця серпня 2020-го року.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.