20180919174344.jpg, фото
19 вересня 2018 року

У Нововолинську відкрили сучасний сервісний центр МВС

Реєстрація авто, отримання та заміна посвідчення водія, видача довідок про несудимість… Ці та багато інших послуг відтепер стануть ще більш доступними для жителів області. Адже, сьогодні, 19 вересня, у Нововолинську урочисто відкрили сучасний сервісний центр МВС нового зразка. Серед присутніх – заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук.

За словами начальника Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області Олександра Малашко, це вже другий в області сервісний центр, який відповідає сучасним вимогам. Вже два тижні він працює в тестовому режимі. Тож є чимало схвальних відгуків від людей. Між іншим, щодня надають до 30 послуг, а за час роботи надано вже 716 послуг.

– Раніше центри МВС вважали комерційними. А тут відображені комфорт та прозорість, які мінімізують прояви корупції, та й навіть мови про неї не може йти. Сьогодні людям важливо бачити, що всі органи державної та місцевої влади націлені на результат та надання послуг для людей. Цей центр має усі зручності, досягнуті усі принципи прозорості, – відзначив Сергій Дмитрович.

Слід зазначити, що центр обладнаний електронною чергою, сучасною інформаційною системою та планшетом для оцінки якості обслуговування. Окрім того, в приміщенні розташований дитячий куточок та зона буккросингу, а також працює банківська установа, де можна безпосередньо оплатити послуги. Що не менш важливо, тут передбачені усі необхідні умови отримання послуг для людей з обмеженими можливостями: кнопка виклику адміністратора, зручні заїзди, паркувальні місця та інші зручності.

Довідково: Отримати консультації щодо послуг можна за телефоном (044) 290-18-99 та (0332) 77-19-74 або запитати на офіційній сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС і Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області.

Сервісний центр МВС у Нововолинську працює за адресою: вулиця Сокальська, 1а (одразу за кільцем у напрямку на Львів).

Громадян обслуговують з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 та у суботу з 9:00 до 16:45. Понеділок та неділя – вихідні дні.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.