20201008173725.JPG, фото
09 жовтня 2020 року

У с.Бірки Любешівського району – доступна медицина

Відкриття новозбудованої амбулаторії, збудованої за кошти державного бюджету, відбулося 8 жовтня 2020 в с.Бірки Любешівського району. На свято з нагоди відкриття завітав заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик, який привітав громаду та побажав міцного здоров’я. Привітати місцевих жителів завітала й народний депутат України Ірина Констанкевич.

«Це важливий день для села Бірки. Тепер ваша громада маю нову обладнану усім необхідним амбулаторію, де можна отримати швидку та якісну медичну допомогу на належному рівні. Дякую усім, хто долучився до цього будівельного процесу: хто будував, хто контролював, хто допомагав. Усім бажаю не хворіти і отримувати лише якісне медичне обслуговування, якщо цього потребуватимуть. Не забувайте піклуватися про своє здоров’я та усього найкращого», - сказав у вітальному слові Анатолій Костик.

Споруджували медзаклад за рахунок  коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Тривало будівництво упродовж останнього року.

Загальна кошторисна вартість – понад 5 млн грн. Слід зауважити, що долучився співфінансуванням і місцевий бюджет, виділивши на будівництво близько 400 тис. грн.

Працюватиме тут 2 сімейних лікаря, які обслуговуватимуть не лише с.Бірки, а й частину навколишніх сіл.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.