20180914131903.jpg, фото
14 вересня 2018 року

У селі на Волині вирішуватимуть проблему газифікації населеного пункту

Розмова голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка з представниками села Холопичі, яке потребує газифікації, відбулася 13 вересня 2018 року, під час робочої поїздки в Локачинський район.

Відтак, стало відомо, що процес газифікації села розпочали ще в 2007 році. Проте, через брак коштів досі не завершили:

- Одинадцять років ми вже чекаємо газ і не можемо дочекатися. На сьогоднішній день нам потрібна тільки доплата – 800 тисяч гривень. Ми зібралися маленькою частинкою громади, аби просити Вас допомогти нам. У нас велике село – будинок культури, школа, дитячий садочок. А ми – єдине село яке розташоване біля траси і немає газу, - розповідає одна з місцевих мешканок.

За словами голови райдержадміністрації Віктора Дудечка, в загальному, газифікація коштуватиме селу Холопичі 1,8 млн грн. Мільйон гривень – знайшли, однак, аби провести три кілометри газопроводу селяни потребують ще 800 тисяч гривень.

Олександр Савченко підтримав селян та запевнив, що завдяки спільним зусиллям обласної та місцевої влади, а також підтримці народних депутатів, знайдуть шляхи вирішення проблеми:

- Я почув, що є проект. Почув, що є кооператив, який працює. Найперше, приходить на думку, що їм потрібно допомогти знайти практично нульовий кредит. Вони звернулися в обласну раду – можливо їх підтримають депутати, можливо кошти дадуть і депутати Верховної ради від Волині. Важливо те, що для початку потрібно розібратися, яка насправді ситуація на сьогоднішній день. Вирішувати – безумовно будемо.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.