20210301184743.JPG, фото
01 березня 2021 року

У смт Благодатне розпочала роботу реконструйована амбулаторія

Від сьогодні мешканці смт Благодатне мають змогу отримувати якісні медичні послуги в медичному закладі європейського зразка. Свою роботу після тривалої перерви розпочинає амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт Благодатне.

Сьогодні, 1 березня 2021 року, відбулося відкриття довгоочікуваної амбулаторії. Оглянув реконструйовану амбулаторію та вручив сертифікат готовності голова облдержадмінітрації Юрій Погуляйко.

«Знаю, що всі довго чекали на відкриття оновленої амбулаторії, бо у 2019-му році була затримка із фінансуванням. Але вже у 2020-му було профінансовано понад 14 мільйонів гривень на будівельні роботи. Тому дякую будівельникам за їх роботу, усім причетним. Бажаю усім міцного здоров’я та процвітання. Нехай медзаклад якісно служить громаді, а місцеве населення зверталося лише за профілактичною допомогою», - сказав, оглянувши амбулаторію Юрій Погуляйко.

Слід зауважити, що задоволені об’єтом як і колектив, так і місцеве населення. Сьогодні тут стартувала робота, тож очільнику області випала нагода поспілкуватися з усіма.

Так, колектив задоволений комфортними та сучасними умовами. Зауважень не озвучили. Своєю чергою, місцеві мешканці про медиків відгукнулися також дуже позитивно. Кажуть, що медики - висококваліфіковані спеціалісти, що надають допомогу в будь-який час.

Капітальний ремонт у медзакладі здійснювався за рахунок коштів субвенції на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення  заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». Слід зазначити, що це одна із 32 амбулаторій, роботи на яких проводились в рамках проєкту Світового банку.

Загальна кошторисна вартість реконструкції амбулаторії становить понад 17 мільйонів гривень.

Будівельні роботи тривали з 2019 року. У двохповерховому приміщенні амбулаторії замінили всі комунікації, двері та вікна, виконали внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, капітально відремонтували кабінети, встановили пандуси для людей з інвалідністю.

В оновленій амбулаторії працюватимуть процедурний кабінет, пункт щеплення для дітей та пункт щеплення для дорослих, три кабінети фізіотерапевтичного лікування, денний стаціонар (кімнати для денного перебування), ігрова кімната для дітей.

У новозбудованій амбулаторії лікарі будуть обслуговувати більше 4 тис. мешканців селища. Медичні послуги мешканцям селища надаватимуть лікар-терапевт, сімейний лікар та лікар-педіатр. Також в амбулаторії працюватиме дитячий стоматолог.