20200805174528.JPG, фото
05 серпня 2020 року

У с.Зміїнець працює сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Зміїнецька амбулаторія загальної практики сімей ної медицини потребує автомобіль для сімейного лікаря. Про це голові облдержадміністрації Юрію Погуляйку під час його візиту в медзаклад 5 серпня 2020-го року розповіла сімейний лікар Людмила Левчук.

Зокрема голова ОДА Юрій Погуляйко завітав в амбулаторію ЗПСМ, реконструкцію якої нещодавно завершили, аби оглянути якість робіт.

Зміїнецька амбулаторія ЗПСМ, що у Луцькому районі, розміщена в приміщені колишнього ФАПу, який було реконструйовано під амбулаторія за кошти субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з системами кровообігу у Волинській області спільного МОЗ та Світового банку проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Вартість виконаних робіт – 4 млн 913 тис. 456 грн. Слід зауважити, що за кошти субпроекту амбулаторію також забезпечили офісними меблями, медичним та комп’ютерним обладнанням (ПК, принтери, ноутбуки).

Однак, очільник області поцікавився чи усього вистачає для повноцінної роботи, та які є питання, у вирішенні яких необхідна допомога.

Так, сімейний лікар Людмила Левчук розповіла, що є потреба у якісній оргтехніці, у пральній машині та газонокосарці, але найгостріше потребують автомобіля для виїзду сімейного лікаря.

Адже на сьогодні в амбулаторії працює 3 сімейних лікаря, з якими задекларовано 6 тис. населення. І як відзначила Людмила Петрівна, люди продовжують звертатися. Тож голова облдержадміністрації зазначив, що обов’язково це питання триматиме на контролі.

Щодо виконаних робіт, то все виконано якісно. Нині очікують лише завершення оформлення документації та видачи сертифікату.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації