20200410120401.jpg, фото
10 квітня 2020 року

У вихідні дні на Волині – особливий режим пересування

Починаючи з 11 квітня, у вихідні дні в області вводиться режим максимального обмеження пересування. Зокрема, з 13.00 суботи до 06.00 год. понеділка волинян просять не виходити з дому та придбати необхідні продукти та ліки заздалегідь.

Додаткові обмежувальні заходи прийняли, враховуючи епідемічну ситуацію, яка складається в регіоні, на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулась під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка 09 квітня 2020-го року.

«Сподіваюся, що волиняни із розумінням поставляться до вимушених дій, які вводяться в області, аби унеможливити швидке розповсюдження та масове захворювання коронавірусною інфекцією. Завдяки нашим спільним діям ситуація в області контрольована. Якщо населення продовжуватиме дотримуватися рекомендацій, то з карантину можемо вийти в травні, а не у вересні, як прогнозують», - наголосив голова облдержадміністрації.

Нагадаємо, в державі вже діють два правові режими – карантин та надзвичайна ситуація, якими введені певні обмежувальні заходи задля безпеки та захисту громадян.

Ці режими введені відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та Кодексу цивільного захисту України, що дають можливість місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування впроваджувати обмеження.

Відтак, рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС прийняте на виконання пункту 2 доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 3 квітня 2020-го року №12702/14/1-20, рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09 квітня 2020-го року, з урахуванням статей 29,30,32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», беручи до уваги вимоги та постанови Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2020-го року №262 та з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації