20221109095724.jpg, фото
09 листопада 2022 року

Українська – мова вільних! Українське – на віки!

“Я ще можу не противитись, коли ображають мене як людину,

але коли ображають мій народ, мою мову, мою культуру,

як же я можу не реагувати на це?”

Михайло Коцюбинський

Вітаю усіх представників галузі культури Волині з професійним святом!

Ваша праця надихає, а приклад – мотивує. Адже з початку повномасштабного вторгнення більшість волинян-працівників культури без вагань стали в ряди волонтерів. Сценарії замінили списки потреб, аматори народного мистецтва – стали різноробочими у гуманітарних хабах. Але пісня звучить голосніше, коли її співають усі разом.

Цей рік увійде в історію української держави у супроводі війни. Разом з тим, цей рік став символом української культури – наша «червона калина» звучить у різних куточках світу. Наш синьо-жовтий стяг майорить на грудях міжнародних партнерів. Наше «слава Україні!» лунає з уст небайдужих громадян іноземних держав.

Українська – мова вільних! Українське – на віки.

Вітаю усіх, хто своєю працею примножує культурні здобутки країни, озброює армію та відроджує надію. Знаю, як з гордістю жителі Волині відзначають відомих краян, чиї імена звучать на вседержавному та міжнародному рівнях. Дякую працівникам сфери за професіоналізм, майстерність і небайдужість. Зичу вам та вашим близьким міцного здоров'я, наснаги, оптимізму та віри. Творчих здобутків, поваги і визнання.

Ви ті – хто звеличує українське слово, тож нехай сьогоднішній День української писемності та мови подвоїть усі вітання, що прозвучать на адресу працівників культури!

Зі святом!