20190821094616.JPG, фото
21 серпня 2019 року

Устилузька об’їзна: коли повністю запрацює дорожній довгобуд

Роботи по будівництву об’їзної дороги до міжнародного контрольно-пропускного пункту «Устилуг-Зосин», заморожені ще у 2002 році, будуть завершені за півтора-два місяці. Про це стало відомо під час робочого візиту заступника голови обласної державної адміністрації Валентина Цьося в Устилуг, у вівторок, 20 серпня 2019 року.

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолія Посполітака, автомобільна дорога Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, що є під’їзною до цього КПП, становить близько двох кілометрів та наразі проходить центральними вулицями міста, що завдає незручностей і місцевим мешканцям, і тим, хто перетинає пункт пропуску.

— Задля розвантаження населеного пункту від транспортного потоку та забезпечення під'їзду до КПП в його обхід реконструкція дороги Н-22 була передбачена ще на початку 2000 років. Ділянку протяжністю 2,5 км введено в експлуатацію у 2002 році. З того часу роботи зупинилися на тривалий термін. Це найдовший волинський дорожній довгобуд. Проте, невдовзі всі роботи будуть завершені, – розповів Анатолій Григорович.

Варто зауважити, що автошлях будують за кошти з державного бюджету. Загальна вартість проєкту становить близько 36 мільйонів гривень.

— На сьогодні підряднику залишилося прокласти верхній, чистовий шар асфальту та облагородити територію: встановити бордюри, освітлення, зробити розмітку. Окрім того, ми плануємо рекультивувати землю навколо та зробити ділянку інвестиційно привабливою, – зазначив Валентин Цьось.

Окрім того, заступник голови обласної державної адміністрації проінспектував хід робіт на автошляху Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква. Ремонт триває на окремих ділянках дороги, згідно графіку. Наразі на ділянці Нововолинськ – село Суходоли працівники підрядника, ТОВ «Автомагістраль-Південь», здійснюють розчищення узбічь від кущів та дерев та укріплюють їх. Невдовзі там кластимуть чистовий шар асфальту.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.