20230103152241.JPG, фото
03 січня 2023, 15:19

В Агенції регіонального розвитку Волинської області – новий керівник

Сьогодні, 3 січня 2023 року, відбулася зустріч засновників Агенції регіонального розвитку Волині. Під час засідання оновили склад наглядової ради Агенції та обрали нового керівника установи.

Зокрема, тимчасово виконуючою обов’язків директора Агенції регіонального розвитку стала Валерія Гончаренко, національна експертка з питань розвитку громад і територій.

Валерія Гончаренко працює на Волині з 2019 року. Вона є авторкою і співавторкою соціально важливих проектів, які реалізуються в області. Лише за минулий рік розроблені: проекти «Центр реабілітації дітей з інвалідністю» та «Реконструкція систем каналізування та водопостачання» на базі санаторію «Пролісок»; проект нейроцентру у Волинській обласній лікарні; проект інноваційний агрокластер «Західне Полісся», презентація якого відбудеться вже 26 січня в Ковелі. Також фахівчиня допомагає громадам реалізовувати їх стратегії розвитку.

Окрім того, учасники зборів обрали головою наглядової ради Агенції першого заступника голови ОДА Сергія Мовенка. Секретарем стала Вероніка Бальбуза, директор департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів ОДА.

«Дякуємо Збройним силам України, завдяки яким ми маємо змогу зараз вирішувати питання розвитку нашої області. У нас є Агенція регіонального розвитку, яка на жаль, через війну повноцінно не функціонувала. Однак, ми зібралися з вами для того, аби вдихнути нове життя в установу», – зазначив Сергій Мовенко.

Нагадаємо, минулого року Волинська обласна рада стала одним із засновників Агенції регіонального розвитку.

Слід зазначити, що робота Агенції сконцентрована на допомогу органам виконавчої влади для реалізації основних функцій та їхню співпрацю із бізнесом та громадянським суспільством. Агенція має об’єднати всі діючі програми для регіонального розвитку Волині та залучити міжнародні проекти.