20230920095104.jpg, фото
20 вересня 2023, 09:50

В ліцеї Городищенської громади відкрили клас безпеки

19 вересня відбулося урочисте відкриття класу безпеки та проведення першого заняття в Угринівському ліцеї Городищенської сільської ради Луцького району, – повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Клас наповнений різного роду матеріалами для вивчення правил безпеки життєдіяльності. Під час заняття діти розглянули питання пожежної та мінної безпеки, вивчили послідовність дій під час надання домедичної допомоги потерпілому при опіках, ознайомилися з небезпекою, яку несе з собою хімічна зброя.

Заняття проходило в ігровій формі: юні рятувальники розгадували ребуси, переглядали мультфільми з правилами безпеки. Під час подорожі класом діти натрапили на іграшкову мінну, після чого вжили ряд безпекових заходів, аби не трапилося вибуху та викликали Службу порятунку.

Нагадаємо, що «Клас безпеки» – це всеукраїнський проєкт, мета якого вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.

На Волині планують відкрити 92 таких класи. На сьогодні вже функціонують та проводиться навчання у 48 з них.