20221121163200.JPG, фото
21 листопада 2022, 16:24

В Луцьку вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності та усіх полеглих захисників України

Сьогодні, 21 листопада 2022 року, дев’ята річниця початку Революції Гідності. В обласному центрі Волині відбулися пам’ятні заходи, аби вшанувати пам’ять Героїв України, які віддали своє життя за свободу вибору й незалежність нашої держави.

Участь в заході взяли начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко, голова облради Григорій Недопад, Луцький міський голова Ігор Поліщук, представники влади Луцького району, військові, правоохоронці, священнослужителі та громадськість.

«Розуміння ціни і цінності речей приходить через піт і кров. Наша земля усівається пам’ятними Голгофами, які будуть нагадувати і вчити наступні покоління. Найкраще про свободу скаже не класик, а той, хто просидів у неволі та підвалі, – зазначив священнослужитель, який правив панахиду. –Нам же слід уважно слухати, думати і дякувати Богу, що силою війська, мужнього серця, мудрого управління ми сьогодні говоримо, що ми маємо свободу. Ми народ гарних учнів. Ми навчилися воювати, ми навчимося управляти і жити, бо в нас немає іншої землі, немає іншого народу і в нас немає іншого вибору, як Україна з вірою в серці».

На Театральному майдані міста присутні вшанували пам’ять загиблих молитвою та хвилиною мовчання під скорботні дзвони. Опісля поклали квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України» та до пам’ятника «Волинські Герої Небесної Сотні» на меморіальному комплексі «Вічна Слава».

Пам’ятаємо ціну нашої незалежності...