20220603174011.JPG, фото
03 червня 2022 року

В обласній військовій адміністрації провели зустріч з інвестором з Німеччини

Про інвестиції у Волинську область говорили під час зустрічі із бізнесменом Німеччини, зустріч з яким сьогодні, 3 червня 2022 року, провів перший заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Мовенко.

Зокрема, представник багатофункціональної компанії «G&W» Гаурав Гарг розповів, що бажає реалізувати на Волині якийсь проєкт і таким чином зробити свій внесок у допомогу Україні.

Тож перш за все, перший заступник начальника обласної військової адміністрації поцікавився, які саме проєкти цікавлять іноземного гостя. Окрім цього, озвучив потреби, які на сьогодні є в Україні та Волині зокрема. Серед основних – постачання пального та будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб.

Своєю чергою, пан Гаурав Гарг зазначив, що спробує допомогти із вантажівками для пального, аби покращити логістику.

Загалом Гаурав Гарг вважає, що в Україні є гарні можливості для розвитку енергетики. Також готовий запропонувати різні пропозиції щодо житла для ВПО.

Щодо проєктів, які хотів би реалізувати на Волині, то це заснувати тут компанію із виробництва вікон на дверей. Більше того, відзначив, що представляє не лише себе, а й готовий завести і інших інвесторів, дотичних до будівельної галузі.

«Відновлення економіки України за допомогою інвестиції – дуже важливо для держави в такий буремний час. Ми готові сприяти і співпрацювати, бо багато підприємств Україна втратила через військові дії, але зупинятися не збираємося», - резюмував Сергій Мовенко.