20220628120221.JPG, фото
28 червня 2022 року

В обласному центрі Волині вшанували Героїв, які загинули за незалежність України

До Дня Конституції України сьогодні, 28 червня 2022 року, волиняни вшанували пам’ять усіх, хто загинув у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої держави і за те, щоб виконати засади Основного Закону країни.

Зокрема, на Театральному майдані Луцька зібралися його жителі, аби вшанувати хвилиною мовчання усіх українців, які загинули внаслідок збройної агресії росії на території України.

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко разом із головою облради Григорієм Недопадом та Луцьким міським головою Ігорем Поліщуком поклали квіти до фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України».

28 червня 1996 року депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію України. Ця дата увійшла в новітню історію України як День великого загальнонаціонального консенсусу та верховенства національних інтересів. Конституція України стала реальною та дієвою основою розбудови нашої незалежної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Ухвалення Конституції називають останнім акордом у симфонії державотворення. Сьогодні це твердження набуває іншого змісту: останнім акордом у симфонії українського державотворення стане наша беззаперечна перемога над ворогом. Україна обов’язково переможе!