20190509095344.JPG, фото
09 травня 2019 року

В обласному центрі Волині запалали вогники миру

У День пам’яті та примирення кожен з нас особисто має змогу приєднатися до вшанування великого подвигу, що увінчує мужність, силу духу та любов народу до рідної землі.

Зокрема, 8 травня 2019 року представники органу виконавчої влади, місцевого самоврядування й лучани доєдналися до акції «Перша хвилина миру». Відтак, заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець зазначила, що сьогодні ми схиляємо голови перед ветеранами, які боролися з нацизмом, перед тими загиблими, які захищали кордони України, низько схиляємо голови перед їхніми батьками.

- Я впевнена в тому, що коли ми будемо пам’ятати та цінувати історію нашого краю, то будемо лише перемагати, - промовила Світлана Мишковець.

Тож на знак підтримки світової традиції близько 23:00 на Театральному майдані міста Луцьк запалали мирні вогники лампадок, нагадуючи, що найбільша цінність, яку ми зобов’язані зберегти  - це мир у душі, у родині, у країні.

Зауважимо, що мистецьку акцію «Перша хвилина миру», на означення європейської традиції Дня перемоги, ініціювали Український інститут національної пам’яті та Міністерство культури України в 2014 році.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.