20220707162342.JPG, фото
07 липня 2022, 16:21

В області працює сучасний навчально-тренувальний відділ обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко сьогодні, 7 липня 2022 року, відвідав обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, де ознайомився із роботою навчально-тренувального відділу для вдосконалення навичок медичних працівників.

Нещодавно тут завершили ремонт приміщення та придбали сучасні манекени-симулятори  та обладнання. Тож нині сертифіковані спеціалісти проводять тут якісні навчання та симуляційні тренінги для медичних працівників виїзних бригад екстреної медичної допомоги з усієї області. Загалом навчально-тренувальний відділ працює з 2019-го року.

Крім того, навчання проводяться для працівників екстрених служб, освіти, культури та інших професій, які можуть надати домедичну допомогу та врятувати життя.

До слова, з початком воєнних дій у 2022 році було проведено навчання для 5509 осіб (з них військових - 1296 осіб, цивільного населення - 4213 осіб).

Як розповів директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль, реалізувати це вдалося за кошти, які надані Національною службою здоров’я України та ДП «Медичні закупівлні України».

«Дуже добре, що керівництво обласної екстренки розвивається та вдосконалюється, аби підвищувати кваліфікації бригад швидкої невідкладної допомоги. Від цього багато залежить при порятунку життів. А тепер для цього доступне й обладнання, на якому можна відточувати майстерність», - зазначив на сторінці у Фейсбуці Юрій Погуляйко.