20240403165706.jpg, фото
03 квітня 2024, 16:55

В області продовжують функціонувати Пункти Незламності

2 квітня 2024 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра з відновлення України - Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова відбулося засідання Координаційного штабу з питань розгортання та організації роботи Пунктів Незламності.

Волинь представляв перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко.

За словами Олександра Кубракова, загроза зі сторони росії залишається. Тому незалежно від пори року Пункти Незламності мають працювати.

Загалом в країні створено 13 320 Пунктів Незламності, з яких на Волині – 361. Кожен забезпечений генераторами та пальним, автономним опаленням, засобами доступу до Інтернету, живленням для мобільних пристроїв та зв’язком.

Для ефективного використання ресурсів та у зв'язку з настанням стабільно теплої погоди, 14 Пунктів Незламності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області переведено в режим «готові до відкриття». З урахуванням потенційних загроз та обмеження постачання електричної енергії, у разі надзвичайної ситуації їх буде розгорнуто впродовж 2 годин.

Нагадуємо, що мапа Пунктів Незламності із зазначенням інформації про адреси їх розташування розміщена на сайті «Незламність» та у застосунку «Дія».

Довідково: У період із 18 листопада 2022 року у Пункти Незламності області звернулося понад 17 тисяч осіб.