20200622184548.jpg, фото
22 червня 2020, 18:39

В області провели роботу для виявлення «нелегальних» перевізників

Рейдові перевірки для виявлення перевізників-«нелегалів» проводилися в області з 09.06.2020 року по 18.06.2020 з метою виявлення тих, що надають послуги з перевезення без дозвільних документів.

Зокрема, за вказаний період, шляхом проведення рейдових перевірок перевізників щодо дотримання ними законодавства про автомобільний транспорт в області виявлено 26 перевізників-«нелегалів». З них:

12 – це перевізники, що надавали послуги з перевезення пасажирів та їх багажу легковими автомобілями-таксі без дозвільних документів;

10 – перевізники, що надавали послуги з перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення без дозвільних документів;

4 – перевізники, що надавали послуги з перевезення пасажирів автобусом на замовлення без дозвільних документів.

На вказаних перевізників складено 26 актів про порушення транспортного законодавства, відповідальність за які передбачає накладання адміністративно-господарських штрафів на загальну суму 44 тис. грн.

Також складено 12 протоколів про адміністративні порушення за ст. 164 КуПАП, які будуть передані до суду. У разі винесення судом рішень про застосування штрафів, сума фінансових санкцій становитиме від 204 до 408 тис. грн.

Здійснювали заходи посадові особи управління Укртрансбезпеки у Волинській області спільно з перевізниками, управлінням патрульної поліції у Волинській області та представниками Волинської ОДА.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації