20190405142505.jpg, фото
05 квітня 2019, 14:23

В області розпочався весняний призов громадян України на строковову військову службу

У Волинському обласному військовому комісаріаті відбулися  інструкторсько-методичні заняття із членами обласної призовної комісії, лікарями-спеціалістами, військовими комісарами, головами призовних комісій та начальниками відділень комплектування районних та міських військових комісаріатів області по підведенню підсумків осіннього періоду 2018 року та постановки завдань на 2019 рік.

Під час зустрічі, що відбулася під керівництвом військового комісара Волинського ОВК полковника Романа Кулика та заступника голови Волинської ОДА Олександра Киричука, був проведений аналіз якості виконання заходів, пов’язаних із проведенням і підготовкою призову громадян України на строкову військову службу, проблемних  питань та шляхів їх вирішення під час цьогорічного весняного призову.

На навчальних місцях учасникам заходу продемонстрували порядок проведення засідання районної (міської) призовної комісії та вивчення керівних документів щодо призову громадян на строкову військову службу.

Відповідно до Указу Президента України, протягом весняного призову громадян України на строкову військову службу, що триватиме з 1 квітня по 30 червня 2019 року, військові комісаріати Волині планують призвати 595 осіб.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагенства Міноборони (м. Рівне).