20230601162912.JPG, фото
01 червня 2023, 16:28

В області відбулося засідання наглядової ради Агенції регіонального розвитку

Сьогодні, 1 червня 2023 року, наглядова рада підбила підсумки діяльності Агенції регіонального розвитку Волині та окреслила плани до кінця поточного року.

Зокрема, очільниця Агенції Валерія Гончаренко розповіла про хід роботи над проєктом у створенні нейроцентру на базі Волинської обласної клінічної лікарні.

«Ми підготували концепцію заявки на участь в програмі транскордонного співробітництва та працюємо над бюджетом проєкту: рахуємо вартість обладнання, яке необхідне закладу», – зазначила Валерія Гончаренко.

Також пріоритетний напрямок Агенції – створення реабілітаційного центру з протезування на базі хоспісу в Ковелі. Наразі тут розрахована попередня вартість ремонтних робіт та готова візуалізація проєкту.

«Окрім того, ми продовжуємо консультувати громади з проєктного менеджменту та підготовки заяв для участі в програмі "Interreg NEXT ". Також подали грантову заявку на фінансування заходів агрокластеру "Західне Полісся" та провели великий регіональний економічний форум "Кластерний розвиток Волині "», – додала керівниця Агенції.

Водночас перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко, який є головою наглядової ради АРР зазначив, що до кінця поточного року необхідно зосередитися на проєктах зі створення нейроцентру та реабілітаційного центру з протезування.